«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 11 » Збірник диктантів для проведення ДПА у 9-му класі
    Збірник диктантів для проведення ДПА у 9-му класі

На допомогу вчителям української мови та літератури

З метою методичної допомоги навчальним закладам Освіта.ua разом з провідними вітчизняними фахівцями презентує безкоштовний збірник диктантів, що стане у пригоді учителям української мови при підготовці та проведенні державної підсумкової атестації в 9-му класі.

У добірці запропоновано 100 текстів диктантів, що охоплюють усі теми чинної програми з української мови в 5–9 класах.

За тематикою тексти презентують українську культуру, історію, науку та літературу. Матеріал добирався з довідників, науково-популярної літератури, сучасної публіцистики, творів українських письменників та адаптовувався відповідно до чинного правопису сучасної української мови.

Тексти диктантів також відповідають вимогам до проведення державної підсумкової атестації учнів з української мови, мовній і соціокультурній змістовим лініям, мають пізнавальний характер і значний виховний потенціал. Тут є розповіді про українських науковців, політиків, письменників та акторів, а також пейзажні замальовки та цікаві факти про мальовничі місця України, етюди про мистецькі жанри та незвичайні вподобання.

Для зручності тексти згруповано за певними темами, а саме: "Мальовнича Україна", "Достойники", "Цікавинки звідусіль", "Літературні скарби", "Народні звичаї та обряди", "Мова", "Непересічні особистості", "Природа" та "Світ захоплень".

Ураховуючи, що учні навчаються в закладах різного типу, у добірці подано диктанти різного ступеня складності. Тексти підвищеної складності позначено окремо.

ЗБІРНИК ДИКТАНТІВ

Категорія: Оголошення | Переглядів: 128 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1