«  Грудень 2019  »
Якої, на вашу думку, недостатньо інформації на нашому сайті

Головна » 2019 » Грудень » 20 » Загальношкільні батьківські збори
    Загальношкільні батьківські збори

19 грудня відбулися загальношкільні батьківські збори, які відкрив директор школи Микола Процюк привітавши присутніх зі святом та виступивши по темі харчування учнів.

Любов Железняк, заступник директора з навчально-виховної роботи, розповіла про особливості проведення ЗНО у цьому навчальному році, а також у наступних роках, про необхідність батьківського контролю при виконанні домашніх завдань тощо.

По темі: "Роль батьків та школи у вихованні підростаючого покоління" виступила заступник з виховної роботи Ірина Майдюк зазначивши, що відповідальність за виховання та догляд за дітьми покладена на обох батьків, а неналежне виконання обов'язків щодо виховання дітей може означати бездію та привести до непередбачених наслідків. Дійшовши висновку, що лише спільними зусиллями батьків та школи виховається справжня людина.

А про відповідальність, яка може бути покладена і на батьків за протиправні дії неповнолітніх, і на самих підлітків розповів старший інспектор ювенальної превенції м. Новограда-Волинського Руслан Швайківський.

Завершилися батьківські збори виступом завідуючої господарством Олени Бондарчук, у якому вона довела до батьків звіт про використані кошти за 2018-2019 навчальний рік та І семестр 2019-2020 н.р.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 144 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1