«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 26 » "Вона живе в людській душі..."
    "Вона живе в людській душі..."

25 лютого 2016 року в нашій школі відбулося свято "Вона живе в людській душі...", присвячене 145-річниці від Дня народження нашої славетної землячки Лесі Українки.

У заході, під керівництвом вчителя літератури Добрянської В.П., були задіяні учні 5-11 класів.

Це було свято поезії, музики та душі. З вуст ведучих присутні почули цікаві фрагменти біографії поетеси, спогади про неї Івана Франка, Олеся Гончара, сестер Ольги та Ізідори Косачів. А перепліталися ці спогади віршами ювілярші у виконання учнів. Ніхто не залишився байдужим, слухаючи вірші у виконанні Матвійчука В., уч. 6 кл. та Тимощук В., уч. 5 кл. "Мамо, іде уже зима"; Максимчук В., уч. 6 кл. "Ти хотів би квіток на дорозі моїй"; учнів 7 класу Деркача В. "Сон літньої ночі" та Сергійчук Н. "Давня весна", а також уч. 10 кл. Подолянчук В., уч. 11 кл. Боровик О., уч. 6 кл. Жиженко О., уч. 7 кл. Савчук О.

Всі з завмиранням серця слухали історію кохання Лесі і Сергія Мержинського, яку розповіли ведучі заходу Леся Скрипнюк та Артем Матвійчук.

Учні  6 класу Панасюк Ілона та Давидчук Юля розповіли про створення циклу "Подорож до моря", а також познайомили присутніх з віршами з цього збірника.

А також учні школи зіграли уривки із "Лісової пісні". Присутні були зачаровані грою Савчука Артура (Лукаш), Тимощук Іванни (Мавка), Михайлюка Ярослава (Лісовик).

В подарунок Лесі Українці танцювальний колектив "Киківчаночка" присвятили танок, а учениця 5 класу Тимощук Валя подарувала пісню про Лукаша та Мавку.

З відгуків присутніх, свято, не зважаючи на те, що тривало годину, пройшло "на одній ноті", "на одному диханні".

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 173 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1