«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 6 » Вітаю!
    Вітаю!

Дорогі та шановні колеги - працівники школи і ветерани освітянської ниви!

Коли на змочену осінніми дощами землю, починає тихо падати жовтий лист, приходять до нас свято - День працівників освіти.

Так склалось символічно, що наше свято ми відзначаємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, учителі, даєте дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.
    Учителювання - не фах, це покликання. Часом воно межує з громадянським подвигом і доходить до самопожертви. А ще вчителювання - відповідальна й невимовно виснажлива праця. А ще - це незрівнянна радість Майстра від плекання Людської душі. Цього дня кожен учитель вислуховує, який він мудрий, вправний, красномовний, вродливий, сучасний, одним словом, неповторний. І усе це правда. Кожне свято має свою магію. Певно, магію сьогодні створює море квітів та океан вдячних слів.
    Шановні сивочолі ветерани освітянської ниви! Я низько вклоняюся вам за неоціненний внесок у розвиток нашої школи, за ваш учительський подвиг, що назавжди залишиться у серцях учителів, які продовжують втілювати у життя ваші надбання, досвід, нереалізовані задуми по вихованню дітей.
    Більше трьох десятків працівників сьогодні спільними зусиллями примножують традиції Киківського закладу загальної середньої освіти. І про яку б сферу діяльності не йшла мова: адміністративну, навчально-виховну, обслуговування приміщень, організацію харчування та медичного обслуговування - всюди є яскраві приклади самовідданої праці наших колег, які роблять спільну справу - виховання дітей, майбутнього нашого села, нашої держави.
    Дорогі колеги! Сьогодні ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низкий уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю. За вашу непохитну віру в кожного учня, у кожного з вас. За ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. За ваше минуле, теперішнє і майбутнє.

Учителю! Ти йдеш по цій землі
    І слід стає твій крок за кроком
    Яскравим вогником у сутінках пітьми,
    А все життя для тебе є уроком.

Ти бачиш те, що іншим не під силу,
    І відповідь даєш на всі "чому?"
    Ти не даремно тут, бо серце має крила,
    Воно для всіх - віддать його кому?

Маленькім дітям, синьооким і чубатим,
    Що ловлять погляд, кожен рух всяк час -
    Це щастя вчителя - його багато,
    І слід яскравий - вогник не погас.

З повагою та шаною ваш  М. Д. Процюк

Переглядів: 18 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1