«  Червень 2017  »

Головна » 2017 » Червень » 9 » «Творча обдарованість – 2017»
    «Творча обдарованість – 2017»

7 червня, у районному Будинку культури с.Ярунь відбувся фестиваль «Творча обдарованість – 2017».

Фестиваль уже багато років поспіль є справжнім святом для найрозумніших, найкмітливіших, найдопитливіших, найартистичніших учнів нашого району. «Творча обдарованість» - свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, свято олімпійської надії.

Учасників фестивалю та присутніх у святковій залі привітали почесні гості свята.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Володимирівна Даниленко привітала школярів і вчителів зі святом, побажала нових досягнень, хорошого відпочинку, здійснення мрій, продовжувати розвиватись, тим самим підкорюючи все нові й нові вершини на творчому та життєвому шляху.

Заступник голови районної ради Зінаїда Миколаївна Ляхович щиро привітала переможців, побажавши їм і у подальшому наполегливості, жаги до знань, уміння сконцентруватись на важливому, творчого запалу, креативності, а також досягнення олімпійських висот.

Начальник відділу освіти Олександр Анатолійович Антипчук, розповівши присутнім про минулорічні досягнення школярів району та підвівши підсумки навчального року, подякував талановитій молоді за плідну працю, а також побажав випускникам вступити у престижні навчальні заклади, а школярам – весело та корисно провести літні канікули.

Після привітань розпочалась урочиста церемонія нагородження обдарованих учнів та їх наставників. Кращих з кращих, за сумлінну працю, відмінне навчання та неординарні творчі здібності було відзначено статуетками і дипломами у п’яти номінаціях: «Лідери», «Інтелектуали», «Таланти позашкілля», «Перлини року», «Спортивна гордість».

У номінації «Інтелектуали» було відзначено Матвійчука Артема, учня 10 класу та Скрипнюк Лесю, ученицю 9 класу, а також їх вчителів Процюка Миколу Дмитровича і Ключник Галину Володимирівну.

У номінації «Перлини року» було нагороджено вокальний ансамбль «Співограй» (художній керівник Марчук Валентина Сергіївна), танцювальний колектив «Киківчаночка» (художній керівник Тимощук Олена Володимирівна), а також творчий колектив «Еко-фешн» під керівництвом Коломійчук Ольги Миколаївни.

Відзначені творчі колективи підтримали нагороджених, створили святковий настрій своїми привітальними виступами,

а також вражаючим новими та яскравими дизайнерськими ідеями був показ мод шкільного гуртка «Юних конструкторів еко-моди».

Категорія: Участь у районних, обласних заходах | Переглядів: 66 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1