«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 28 » Свято Останнього дзвоника
    Свято Останнього дзвоника

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

В п’ятницю, 25 травня останній дзвоник пролунав для 108 школярів нашої школи. Для більшості він сповістив про початок літніх канікул, іншим нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною.

Свято виявилось яскравим і принесло багато вражень усім учням, батькам, педагогам, а особливо випускникам. Наша дружна шкільна родина святкувала і радість наближення канікул, і задоволення від зробленого за рік, і гордість за досягнуті успіхи, і сум від прощання випускників зі школою.

Чимало учнів школи одержали Грамоти, Листи та Подяки за успішне навчання, активну участь у громадському житті, перемоги в олімпіадах, конкурсах, спортивних та інших змаганнях.

Гостем на урочистій лінійці був голова сільської ради Юрій Миколайович Процюк, він висловив подяку батькам та педагогічним колективам за їх відданість дітям, увагу, любов та турботу й побажав всім учням веселих та незабутніх літніх канікул, а випускникам успіхів у складанні ЗНО при вступі до вищих навчальних закладів, міцної сили духу та впевненості у собі. Гарною традицією стало вручення кращим учням школи премії від сільського голови.

Свято показало, що цей день дійсно сповнений дружбою, злагодою, веселими посмішками друзів та усіх присутніх.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 82 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1