«  Травень 2016  »

Головна » 2016 » Травень » 28 » Свято останнього дзвоника
    Свято останнього дзвоника

Останній дзвоник! Це чудова традиція, тепле родинне свято. Ми радіємо і в той же час сумуємо, прощаючись з випускниками. Переповнює серце любов до життя, до наших дорогих випускників. Адже, перед ними стане непростий вибір своєї дороги по якій потрібно буде крокувати все життя.

На святі окрім вчителів, учнів школи та їх батьків були присутні начальник відділу освіти О.А.Антипчук, сільський голова Ю.М.Процюк, а також представник від депутата обласної ради Ющенка О.М., яка передала школі сертифікат на отримання 8 новеньких парт для першокласників.

Запрошені гості побажали випускникам легко долати труднощі, які будуть виникати на життєвому шляху, щоб у житті їх чекали нові вершини та нові досягнення! У вирі життя не забувати вчителів, які подарували не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі.

Подякували вчителям за терпіння і турботу, які вони вкладали протягом усього навчального року у своїх вихованців. Наголосили, що саме він них у великій мірі залежить і виховання підростаючого покоління, і їхній розум та знання, і вміння жити в колективі, в суспільстві, державі.

Привітали і батьків сьогоднішніх випускників, які разом із своїми дітьми пройшли цей довгий та непростий шлях, раділи їхніми успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину.

Юним друзям-школярам побажали продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Найкращих учнів та учителів школи, за підсумками навчального року, нагородили грамотами, подяками та похвальними листами. Сільський голова вручив усім нагородженим премії.

Найкращими у навчанні та спорті визнано:

Тимошенко Ольга; Герасимчук Тимур; Іржова Олександра; Скрипнюк Каміла; Максимчук Максим – учні 2 класу;

Тимощук Юлія; Тітенко Аліса; Гнітецька Вікторія – учні 4 класу;

Нечипорук Діана; Кондратюк Анастасія – учні 5 класу;

Кирпонос Ольга – учениця 6 класу;

Деркач Вадим – учень 7 класу;

Скрипнюк Леся; Тимощук Іванна – учениці 8 класу;

Боровик Тетяна, Матвійчук Артем та Савчук Артур – учні 9 класу;

Подолянчук Валентин та Горобей Михайло – учні 10 класу;

Боровик Оксана, Васильєва Владислава, Майструк Ольга – учениці 11 класу.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 195 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1