«  Вересень 2019  »

Головна » 2019 » Вересень » 3 » Свято 1 Вересня
    Свято 1 Вересня

Ось і пролунав перший дзвінок 2019-2020 навчального року для всієї Киківської громади!

Директор школи Микола Процюк з радістю представив гостей нашого навчального закладу, а саме начальника фінансового відділу Ірину Козеренко та голову Стриївської ОТГ Юрія Процюка, побажав гарного та плідного навчального року всій шкільній родині, одинадцятикласникам доброго закінчення навчального року та правильного вибору майбутньої професії, а школярам – впевнено крокувати по дорозі знань та з радістю пізнавати нові вершини. Після чого вручив грамоти кращим вчителям школи, а також подякував усьому колективу за хорошу роботу в підготовці школи до навчального року та побажав творчого піднесення, витримки та побільше радості в роботі.

Гості заходу приєдналися до привітань, побажавши гарного здоровя всім учасникам навчально-виховного процесу, радості від кожного дня, а також мирного неба над головою.

Традиційно, свої перші віршики розказали нам ще такі маленькі першачки, які не могли залишити байдужими, а також порадували присутніх танцювальним номером.

В добру путь!

Нехай нові знання здобуті в цьому навчальному році завжди допомагають вам та дарують впевненість у завтрашнім дні!

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 76 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1