«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 3 » Святкування Дня вчителя
    Святкування Дня вчителя

Серед багатьох свят, що відзначаються в школі, особливе місце посідає День учителя.

Напередодні цього свята у нашій школі було проведено день самоврядування. Учні 8 - 11 класів на один день помінялися місцями зі своїми викладачами і побачили шкільне життя з іншого боку. Використовуючи ігрову форму проведення уроку, старшокласники підготували та провели заняття. Література, математика, інформатика, хімія, біологія і багато інших предметів стали в цей день особливо цікавими, адже, як відомо, діти бачать світ зовсім іншими очима! «Нова» адміністрація школи теж працювала, "не покладаючи рук". Директор школи та його помічники в особі новоспечених завучів намагалися вирішувати всі проблеми швидко і ефективно. Саме вони зберігали порядок у рідній школі і на уроках, і на перервах.

Після закінчення уроків основна частина сюрпризів все ще чекала своєї черги.

Вчитель музичного мистецтва Валентина Сергіївна Марчук та заступник директора з виховної роботи Ірина Володимирівна Деркач запросили всіх вчителів відвідати музично-літературну вітальню.

Логічним завершенням цього дня був святковий концерт, який підготували учні школи. Подарунком для всіх був гарний,  святковий настрій.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 203 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1