«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 10 » Семінар учителів хімії та біології
    Семінар учителів хімії та біології

7 квітня 2017 року на базі нашої школи відбувся семінар учителів хімії та біології  з проблеми «Розвиток творчої особистості учнів шляхом впровадження активних форм роботи на уроках та в позаурочний час». Хлібом-сіллю зустріли 28 педагогів району учнівський та педагогічний колективи, запросивши до плідної співпраці.

Відкрила семінар заступник директора з навчальної  роботи Железняк Любов Іванівна, яка ознайомила присутніх з історією села Кикова, святами та буднями  навчального закладу, з особливостями роботи колективу, активними формами та методами роботи досягнення успіхів педагогами та учнями у навчально-виховному процесі.

Практична частина семінару була представлена майстер-класами. Педагоги школи цікаво, у доступній формі, з використанням комп’ютерної техніки знайомили учасників семінару з досвідом роботи щодо розвитку творчої особистості учнів шляхом впровадження активних форм роботи на уроках та в позаурочний час.

Пізнавальним та насиченим різними інноваційними прийомами та вправами був майстер-клас «Організація ігрової діяльності на уроках біології», проведений вчителем біології Ключник Галиною Володимирівною.

Під час майстер-класу «Проектна робота на уроках хімії», який провела Савчук Олена Севастянівна, вчителі мали можливість відчути себе учнями і у такий спосіб переконатися у доречності та ефективності використання проектних технологій на уроках та в позаурочний час. Педагогам було надано багато цікавих практичних ідей, які допоможуть їм ефективно розвивати творчу особистість та залучати дітей до активної участі у навчальному процесі.

Учень 11 класу Подолянчук Валентин підготував та презентував присутнім власний проект «Харчові добавки та значення їх у нашому житті».

У ході майстер-класу «Розвиток творчих здібностей учнів засобами інноваційних технологій» Железняк Любов Іванівна розкрила основні «родзинки» використання сучасних освітніх технологій, переконавши присутніх в тому, що запровадження новітніх технологій  стимулює особистісне і професійне зростання вчителя і учня, формує творчі здібності кожного учасника навчально-виховного процесу.

Учасники семінару отримали насолоду від учнівських виступів, під час яких було продемонстровано артистизм, акторські, вокальні та декламаторські здібності.

На семінарі були опрацьовані нормативні документи щодо закінчення навчального року та проведення Державної підсумкової атестації у 2016-2017 навчальному році, розглянуто та проаналізовано підручники для учнів 9-х класів з біології, хімії та основ здоров’я на наступний навчальний рік.

Завершився семінар засіданням круглого столу, під час якого вчителі висловили свої думки,  дали високу оцінку проведеним заходам, а також професійній обдарованості вчителів та учнів. Учасникам семінару запропоновано матеріали для використання у подальшій роботі.

Категорія: Участь у районних, обласних заходах | Переглядів: 58 | Додав: Кира | Рейтинг: 0.0/0