«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 25 » Розвиваємо логіку - практичне завдання для дітей
    Розвиваємо логіку - практичне завдання для дітей

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей молодшого віку новий комплект практичних завдань – «Додай відсутню частину», що є відмінною можливістю для розвитку логічного, аналітичного та нестандартного мислення дитини, а також розвитку її просторового сприйняття оточуючого світу.

Цей комплект завдань має велику кількість відповідних переваг, адже сприяє одночасному залученню уваги, логіки, аналітичного мислення та сприйняття просторових характеристик предметів, а також передбачає місце для здогадки й осяяння.

У завданнях дитині пропонується проаналізувати кожну з форм ліворуч, та віднайти для неї відсутню частину серед форм, представлених праворуч. Виконання завдань комплекту позитивно позначиться на розвитку дитини та її навчанні у майбутньому.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьківа також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Категорія: Новини освіти в Україні | Переглядів: 134 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1