«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 25 » Prom - 2018
    Prom - 2018

Ось і відзвучав прощальний вальс для наших випускників...

23 червня всі вчителі та жителі села були запрошені на випускний вечір до наших учорашніх одинадцятикласників.

Таке гарне, але, в одночас, і сумне свято підвело підсумок навчальних та особистісних досягнень, у якому поєдналися теплі слова, щирі зізнання, душевні спогади, біль розставання і світлі надії, радість зустрічі з майбутнім.

Дорогі випускники!

11 років вів вас по життю учитель, віддаючи тепло свого серця. Були хвилини, коли серце втомлювалось і тоді учитель поспішав до своїх учнів, їх веселе щебетання вливало нові сили в стомлене серце, дитячі посмішки народжували нову енергію, допитливий погляд пробуджував думки.  І це продовжується вічно, доки здатне битися серце вчителя, віддаючи дітям тепло і любов. Збережіть у серцях маленькі вогники від вогню великої вчительської любові до вас. Нехай спогади про рідну школу світять вам навіть тоді, коли згасає віра в себе. Нехай школа залишиться для вас тим промінчиком любові і добра, котрий вказує, як іти, щоб не заблукати.
     Не забувайте, що навчилися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі своєї школи, котра дала вам путівку в життя.

Щасливої дороги!

Адміністрація сайту приносить свої вибачення за фотографії не найкращої якості

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 34 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1