«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 26 » Пролунав останній дзвоник
    Пролунав останній дзвоник

Квіти, вишиванки та сльози радості. Сьогодні у школах нашого району пролунав останній дзвоник. Учням він оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт дорослого життя.

Після урочистого відкриття лінійки до привітального слова було запрошено гостя школи, начальника бюджетного відділу управління фінансів Козеренко Ірину Вікторівну, яка привітала учнів школи, випускників та батьків зі святом.

Також з вітальним словом до всіх присутніх на святковій шкільній лінійці звернулися Киківський сільський голова Юрій Миколайович Процюк та директор школи Микола Дмитрович Процюк, які, привітавши школярів із успішним закінченням навчального року, відзначили кращих учнів школи грамотами, дипломами, сертифікатами, вітальними листами,  а найкращі учні отримали матеріальну винагороду від сільського голови.

Музичними номерами та віршами учні молодших класів привітали своїх старших колег зі святом. А батьки благословили випускників на щасливе доросле життя.

У свою чергу, випускники подарували квіти улюбленим вчителям.

"Дорогі випускники, сьогодні відкривається нова сторінка вашого життя. Відтепер вам доведеться самостійно приймати свідомі рішення, беручи на себе відповідальність за них, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє. Головне — будьте чесними, справедливими і добрими людьми. Творіть, навчайтесь, розвивайтесь", - такими словами директор школи завершив урочисту лінійку та побажав знайти свій власний життєвий шлях і стати гідними громадянами нашої держави.

Попереду літні канікули та ЗНО. Тож бажаємо всім випускникам пройти зовнішнє незалежне тестування на найвищому рівні та вступити до омріяних ВУЗів, а всім іншим школярам - гарного відпочинку.

Переглядів: 63 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1