«  Липень 2017  »

Головна » 2017 » Липень » 5 » Пришкільний табір відпочинку "Дивосвіт"
    Пришкільний табір відпочинку "Дивосвіт"

З 29 травня  по 11 червня 2017 року на базі нашої школи працював пришкільний табір відпочинку "Дивосвіт" (начальник табору Кузів Ніна Василівна, заступник начальника табору Деркач Ірина Володимирівна), де відпочивало 60 дітей.

У таборі були створені умови для цікавого проведення дозвілля в умовах постійного пошуку чогось нового, можливості реалізувати свої бажання, розкрити здібності та таланти.

Під час роботи табору відпочинку працювали гуртки декоративно-прикладного напрямку та спортивні секції.

Плани виховної роботи таборів були насичені різноманітними заходами та складалися з урахуванням тематичної направленості та побажань дітей. Для педпрацівників таборів головним завданням стала організація відпочинку дітей, формування прагнення вести здоровий спосіб життя, усвідомлення його важливості, намагання жити у гармонії з природою і собою. Серед видів діяльності – фізична (вироблення санітарно-гігієнічних умінь і навичок, попередження травматизму, фізичне загартовування), навчально-пізнавальна (творча діяльність, оволодіння знаннями про природу, суспільство, людину), управління колективом (свята, традиції, рольові ігри, тренінги, конкурси).

За підсумками проведення  огляду-конкурсу виховної роботи в пришкільних таборах відпочинку та мовних таборах влітку 2017 року наш табір посів ІІІ місце серед таборів ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо!!!

Категорія: Участь у районних, обласних заходах | Переглядів: 43 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1