«  Квітень 2017  »
Якої, на вашу думку, недостатньо інформації на нашому сайті

Головна » 2017 » Квітень » 27 » Перлини Звягельщини - 2017
    Перлини Звягельщини - 2017

25 квітня 2017 року чимала когорта справжніх талантів зібралась у малій залі Палацу культури ім. Лесі Українки міста Новограда-Волинського на заключний концерт кращих з кращих художніх колективів та окремих виконавців фестивалю «Перлини Звягельщини-2017», щоби вкотре продемонструвати свої таланти в танцях, співах, грі на музичних інструментах.

З вітальними словами до присутніх  та учасників концерту звернулися Наталія Володимирівна Даниленко, перший заступник голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації та Олександр Анатолійович Антипчук, начальник відділу освіти. Вони подякували педагогам і батькам за ту титанічну  роботу, яку вони проводять з юними обдаруваннями для того, аби ті стали справжніми талантами. Побажали всім гарного настрою, міцного здоров´я, завзятості й сміливості у прагненнях, успішного завершення навчального року, миру, добра  й подальшого творчого зростання.

На довго залишиться в пам´яті гостей фестивалю яскравий виступ Тимощук Валентини, учениці 6 класу, з піснею "Чарівний світ мистецтва".

Високу сценічну культуру та виконавську майстерність продемонстрував вокальний ансамбль: «Співограй» (художній керівник Марчук Валентина Сергіївна), які виконали пісню "Не забирайте сонце у дітей".

Запам´ятається виступ Скрипнюк Лесі, учениці 9 класу, яка впевнено виконала на баяні п’єсу «Весела бджілка».

Як і щороку, позитивні емоції та піднесення настрою навіяв блискучий виступ танцювального  колективу «Киківчаночка» (художній керівник Тимощук Олена Володимирівна) з композицією "Біля річки, біля броду".

Категорія: Участь у районних, обласних заходах | Переглядів: 26 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1