«  Березень 2020  »
Якої, на вашу думку, недостатньо інформації на нашому сайті

Головна » 2020 » Березень » 17 » Наказ "Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19"
    Наказ "Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19"

НАКАЗ

12.03.2020                                                                                 №35

Відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2020 №183 «Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої , позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої, вищої та обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, наказу управління освіти і науки обласної державної адміністрації  від 11.03.2020 №84 « Про запровадження карантину для всіх закладів освіти» розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.03.2020 № 132 «Про призупинення освітнього процесу у закладах  дошкільної, загальної середньої  та позашкільної освіти» та наказу по відділу освіти №39-аг від 12.03.2020 «Про призупинення  освітнього процесу для  усіх типів  освітнього процесу району»

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити з 13 березня по 03 квітня 2020 року освітній процес у навчальному закладі.
    2. Провести  інформаційно-розяснювальну роботу серед  батьків щодо тимчасового призупинення  освітнього процесу в школі,  поклавши на них  відповідальність за збереження  здоровя  та життя дітей на даний час.
    3. Провести  додаткову роз’яснювальна-інструктивну роботу з працівниками  школи з питань профілактики , лікування та боротьби з корона вірусом COVID-19.
    4. Посилити контроль за виконанням протиепідемічних  заходів.
    5. Внести відповідні зміни в освітній процес щодо виконання навчальних планів  та програм  відповідно до чинного  законодавства.
    6. Передбачити процедуру надолуження навчального матеріалу шляхом ущільнення, застосування елементів дистанційного навчання, проведення консультацій в режимі он-лайн, тощо.
    7. Розробити та затвердити графіки  чергування у навчальному закладі адміністрації, педагогічних працівників, обслуговуючого персоналу.
    8. Забезпечити дотримання відповідного температурного, санітарно-гігієнічного , проти епідеміологічного режимів в робочих приміщеннях, проводити їх обов’язкове провітрювання та вологе прибирання із  застосуванням де засобів.
    9. На період карантину  забезпечити сувору економію енергоносіїв.
    10. На період  карантину відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших  масових заходів.
    11. Контроль за  виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                М.Д.Процюк

Категорія: Оголошення | Переглядів: 85 | Додав: Кира | Рейтинг: 0.0/0