«  Травень 2017  »
Якої, на вашу думку, недостатньо інформації на нашому сайті

Головна » 2017 » Травень » 12 » Молодіжний КВЕСТ-2017 «Мова єднання»
    Молодіжний КВЕСТ-2017 «Мова єднання»

10.05.2017 року за ініціативою РШП та представників РШП Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів в районі відбувся молодіжний КВЕСТ-2017 під назвою «Мова єднання» ( "З  Городницею в серці").

На КВЕСТ прибуло 30 представників загальноосвітніх навчальних закладів з 15 шкіл району. З нашої школи прийняли участь Скрипнюк Леся (9 клас) та Савчук Олександр (8 клас).

Зустрічали учасників КВЕСТу учні Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів у меморіала «Партизанський дуб» на станції «Стежками партизанської слави». Тут почали подорожувати сторінками історії рідного краю учасники КВЕСТу.

На наступній станції «Історичні святині» була проведена екскурсія біля  костелу Святого Антонія Падуанського та в Свято-Георгієвському Ставропігіальному монастирі.

Біля  пам’ятного знаку «Небесної сотні» на станції «Сила нескорених» учасники КВЕСТу склали обітницю пам’яті та вірності ідеалам Революції гідності.

Потім учні відвідали пам’ятку архітектурної спадщини  «Городницький парк» на станції «Пам'ять серця». В парку також був проведений майстер-клас з туризму учасниками туристичної команди Городницької школи.

Городницьке лісництво зустріло учасників КВЕСТу на станції «Екологічна стежка», де учні ознайомилися з екосистемою поліського краю, побачили яка робота проводиться лісництвом з питань екології в районі.

На  площі селища відбувся танцювальний флеш-моб «Мова єднання», в якому радо взяли участь не тільки учні, а й супроводжуючі педагоги-організатори та заступники директорів шкіл з виховної роботи, що також взяли участь в КВЕСТі.

В Городницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів учні приймали гостей акцією «Я обираю здоров’я». Також було проведено екскурсію до шкільного музею, де діти мали змогу ознайомитись з історією Городниці не тільки минулого сторіччя, а й сьогодення.

Про свої враження від проведеного заходу представники шкіл змогли поділитися у малюнках, які залишили на згадку в Городницькій школі.

Категорія: Участь у районних, обласних заходах | Переглядів: 17 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1