«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 17 » Квітучі барви таланту-2019
    Квітучі барви таланту-2019

Вчителі – люди особливої професії. В очах дітей та батьків вони мають бути взірцем всюди і завжди, у класі чи у побуті. І буває "дивним", що вони професійно співають, танцюють, займаються спортом, народними ремеслами. Щорічний фестиваль «Квітучі барви таланту», який підсумовує творчі напрацювання колег, цього року відбувся у привітному будинку культури села Пилиповичі.

Програма концерту налічувала 25 номерів - це пісні, танці, гумор.

Щоби передати всі враження від цього дійства необхідно було бачити наживо – емоційно, пристрасно, затишно і по-сімейному комфортно!

Як і в попередні роки гучними оплесками присутні в залі висловлювали свою вдячність вокальному ансамблю "Фантазія" (керівник Валентина Марчук) нашої школи.

З радістю зустрічали, а після виступу бурхливими оплесками проводжали зі сцени вже добре відомий усім танцювальний дует «Два кольори», який складають Микола Процюк - директор школи та Ірина Деркач - заступник з виховної роботи, які виконали композицію «Шаланди полные кефали». Несподіванкою для присутніх став родинний таенць "А роки летать" у виконанні Миколи, Юлії та Софії Процюків.

А гарного настрою додав знову ж таки директор нашої школи, майстерно прочитавши гумор.

Категорія: Участь у районних, обласних заходах | Переглядів: 155 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1