«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 26 » «Квітучі барви таланту-2018»
    «Квітучі барви таланту-2018»

Фінальним акордом фестивалю кращих колективів та окремих виконавців творчості педагогічних працівників «Квітучі барви таланту-2018» став заключний концерт його учасників, який відбувся в Будинку культури села Ярунь 25 квітня 2018 року.

Учасників фестивалю привітали: перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Володимирівна Даниленко та начальник відділу освіти Олександр Анатолійович Антипчук.

Як і у попередні роки, працівники нашої школи взяли активну участь у фестивалі.

Бурхливими оплесками присутні в залі висловлювали свою вдячність вокальному ансамблю «Фантазія», під керівництвом Валентини Сергіївни Марчук за виконання пісні «Через сад – виноград»

та вокального тріо «Немильняночка» (Леся Гудзь, Любов Тимошенко – Немильнянська ЗОШ І-ІІ ступенів, Ірина Деркач – Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), які виконали пісню Миколи Янченко «Дітей до матері немає».

Шквалом оплесків зустрічали танець «Неудале залицяння», солістом та художнім керівником якого був Микола Дмитрович Процюк разом з танцювальним колективом школи «Два кольори», виступ якого з нетерпінням чекав увесь зал.

За активну участь, високу виконавську майстерність і сценічну культуру всі учасники концерту були відзначені Грамотами районної державної адміністрації.

Категорія: Участь у районних, обласних заходах | Переглядів: 68 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1