«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 29 » Квітучі барви таланту - 2017
    Квітучі барви таланту - 2017

27 квітня 2017 року у Будинку культури села Ярунь Новоград-Волинського району відбувся заключний концерт кращих колективів та окремих виконавців фестивалю творчості педагогічних працівників «Квітучі барви таланту-2017».

Учасників великої концертної програми та присутніх у глядацькій залі щиро привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Володимирівна Даниленко та начальник відділу освіти Олександр Анатолійович Антипчук. У своїх вітальних виступах вони наголосили, що педагоги району добре знані як справжні наставники підростаючого покоління, вони є активними учасниками конкурсів професійної майстерності, районної та обласної педагогічних виставок, майстер-класів. Крім цього більшість із них ще й активні та творчі в позаурочний час: гарно співають, читають власну поезію, танцюють та полюбляють гумор. Їх виступи з кожним роком удосконалюються, урізноманітнюються і вміло передаються вихованцям.

Бурхливими оплесками та вигуками «Браво!!!» висловлювали свою вдячність, присутні в залі, вокальному ансамблю «Фантазія» нашої школи, під керівництвом Марчук Валентини Сергіївни, вчителя музичного мистецтва, які виконали веселу, грайливу пісню «В коморі мука».

М´ягкістю тембрів голосів, неабиякою їх співзвучністю та високою виконавською і сценічною культурою полонив виступ вокального тріо «Немильняночка», у складі вчителів Немильнянської та Киківської шкіл, художній керівник Деркач Ірина Володимирівна, заступник директора з виховної роботи, які виконали авторську пісню «Поліська мадонна».

Шквалом оплесків зустрічали, а після виступу проводжали зі сцени танцювальний дует у складі директора школи Процюка Миколи Дмитровича та заступника директора Деркач Ірини Володимирівни, які на високому професіональному рівні виконали танцювальну композицію «Як були ми молоді…».

По завершенню концерту всіх його учасників було відзначено Грамотами відділу освіти.

Заключний концерт фестивалю творчості педагогічних працівників «Квітучі барви таланту -2017» вкотре довів, що наша освітянська нива багата талантами. Нам є чим пишатися і на кого рівнятися.

Категорія: Участь у районних, обласних заходах | Переглядів: 37 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1