«  Вересень 2017  »

Головна » 2017 » Вересень » 26 » ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО БЕЗ РЕПЕТИТОРІВ. ПЕРЕЛІК ОНЛАЙН-КУРСІВ
    ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО БЕЗ РЕПЕТИТОРІВ. ПЕРЕЛІК ОНЛАЙН-КУРСІВ

Як вказано у повідомленні Міністерства освіти та науки, ці курси мають допомогти учням закріпити набуті шкільні знання, дізнатись нове у цікавій та доступній формі, пройти тестування й потренуватись перед ЗНО.
    Всі курси відповідають державній програмі зовнішнього незалежного оцінювання та містять необхідні матеріали, які доступні для всіх, незалежно від соціального статусу, фінансових можливостей, територіального розміщення.

Насамперед, курси орієнтовані на учнів і випускників, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей і не мають змоги самостійно підготуватися до ЗНО.
    Курси стануть у пригоді також учням 7-10 класів, які опановують сучасну програму з Української мови та літератури, Історії України та Математики, викладачам для використання у «змішаному форматі» під час занять, батькам, які бажають разом із дітьми поновити знання.

«Під час підготовки цих курсів ми, передусім, орієнтувалися на тих, хто з об'єктивних причин не має доступу до якісної освіти, а значить отримує менше можливостей підготуватись до складання ЗНО. Йдеться про дітей з окупованих та непідконтрольних територій, школярів, що навчаються на екстернаті, а також учнів з сільської місцевості. Однак, без сумніву, вони будуть корисними і цікавими для всіх, хто займається підготовкою до тестування», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
    Курси доступні за посиланням:

Математика. Підготовка до ЗНО

Цей курс стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з математики та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО 2017 року.

COURSES.PROMETHEUS.ORG.UA

Категорія: Оголошення | Переглядів: 13 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1