«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 18 » Інформаційна година до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
    Інформаційна година до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Цей день з'явився в календарі трохи більше, ніж чверть століття тому – в 1988 році. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.

Так, у нашій школі, прошла виховна година, приурочена цьому дню, на яку були запрошені учні 8-11 класів. Заступник директора з виховної роботи Деркач Ірина Володимирівна провела з учнями бесіду на цю тему, розповівши, що Україна займає одне з перших місць в Європі щодо темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції. Кількість українців, які живуть з ВІЛ/СНІДОМ, за офіційними даними досягає понад 120 тисяч чоловік, серед них понад 10 тисяч - діти. Щодня інфекція вражає близько 40 громадян країни, а 8 з них помирає. Всесвітня організація охорони здоров'я визнала Україну лідером у виконанні заходів щодо профілактики цієї інфекції серед новонароджених і її досвід рекомендований для впровадження в інших регіонах Европи. Реалізація програми боротьби з ВІЛ/СНІДОМ знаходиться під особистим контролем Президента України. На заключення виступу дітям було запропоновано перегляд документального фільму: "Чорно-біле кіно. Заради життя без алкоголю та наркотиків".

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 58 | Додав: Кира | Рейтинг: 0.0/0