«  Березень 2016  »
Якої, на вашу думку, недостатньо інформації на нашому сайті

Головна » 2016 » Березень » 26 » Дистанційний курс «Менеджер з реклами»
    Дистанційний курс «Менеджер з реклами»

Ви замислювалися над тим, чому одні рекламні слогани та ролики залишаються в нашій пам'яті надовго, а інші - безслідно зникають, не встигнувши з'явитися? І вже чули про «ефект двадцять п'ятого кадру» і про креативні рішення в рекламі? Хочете, щоб ці фрази стали для вас «непустим звуком»? Тоді знайте: лише ставши професійним рекламістом, можна зрозуміти, про що йде мова.

Ви хочете стати таким фахівцем? Для цього достатньо пройти хороші курси менеджера з реклами - і для вас відкриються великі горизонти. Ви зможете запропонувати свої послуги на ринку праці, отримати цікаву і добре оплачувану роботу, а також розширити коло творчого спілкування.

Однак, тут виникає питання: чи будь-які курси з реклами вас влаштують, якщо ви новачок в цій сфері. Звичайно ж ні! Матеріал має бути викладений доступно, а головне - містити практичну інформацію. Тонни теорії - не для вас! Щоб швидко розібратися, що до чого, і навчитися застосовувати ті чи інші ідеї відразу ж після навчання, необхідно виконувати відповідні вправи: знаходити рішення для змодельованих ситуацій, оцінювати ринок реклами і т.ін.

Дистанційний курс «Менеджер з реклами» пропонує вам саме таке навчання - універсальний практичний курс, який ідеально підійде як для працюючих рекламістів, так і для тих, хто тільки хоче спробувати себе в цій справі.

Унікальна методика, за якою побудовані уроки, дозволяє відразу ж зануритись у предмет і успішно продовжувати навчання. З кожним новим заняттям ви будете розуміти, що поступово стаєте справжнім професіоналом, і вам захочеться пройти цей шлях до кінця.

Ви дізнаєтеся про рекламний менеджмент від А до Я, навчаючись у зручний для вас час, у комфортній обстановці, без нудних лекцій і викладачів, чиї зауваження і повчання бувають часом недоречні.

Дуже важливо, що за кожним студентом курсу закріплений персональний викладач. І якщо у вас виникають будь-які запитання під час роботи з матеріалами, ви завжди зможете зв'язатися зі своїм куратором.

Завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу «Менеджер з реклами» і переконайтеся самі, що курс вам підходить.

ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Вам пропонується навчання рекламі протягом 24 уроків. Тут ви знайдете абсолютно всі необхідні відомості з масою практичних прикладів. І це лише те, що стане у пригоді у вашій подальшій роботі.

Ви дізнаєтесь про методи вивчення споживача і про можливі мотиви, що рухають ним при купівлі товару, та про психологічний вплив реклами на людину. Ви отримаєте необхідну інформацію для початку роботи у власному рекламному агентстві - від вибору приміщення до розподілу обов'язків співробітників.

Ви навчитеся «робити» рекламу (текст, дизайн і фото для рекламного продукту), зрозумієте, де найвигідніше розміщувати рекламу.

Окремо розглядається реклама в пресі, на радіо і телебаченні. За допомогою практичних занять ви почнете розбиратися в рейтингах передач і тиражах видань. Ви дізнаєтеся про поняття «холостий» тираж і навчитеся виявляти неефективні рекламні площадки.

Нарешті, ви навчитеся створювати рекламу для розміщення її в Інтернеті (web-сторінка як рекламний продукт, електронні видання та особливості їх роботи). І це лише деякі теми, які ви ґрунтовно вивчите в запропонованому курсі фахівця з реклами.

Після закінчення навчання ви отримаєте свідоцтво, що підтвердить ваш рівень знань і допоможе влаштуватися на роботу.

Завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу «Менеджер з реклами» і переконайтеся, що цей курс ідеально вам підходить.

ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Категорія: Новини освіти в Україні | Переглядів: 138 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1