Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Головна | Тести | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Вітання [82]
Оголошення [84]
Участь у районних, обласних заходах [64]
Шкільні заходи [83]
Новини освіти в Україні [30]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Якої, на вашу думку, недостатньо інформації на нашому сайті
Всього відповідей: 6
Корисні сайти
 • МОН України

 • ЖОІППО

 • Новоград-Волинська районна державна адміністрація

 • Новоград-Волинська районна рада

 • Новоград-Волинський районний відділ освіти

 • Навчальні заклади району

 • РЦТСТУМ

 • Освітній портал "Педпреса"

 • Урядова гаряча лінія

 • ВРЦОЯО

 • Закон України про освіту

 • Сайт районного шкільного парламенту

 • Освіта України
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Тест “Обери свій колір ” 
  152432-1600x1200Тест “Обери свій колір ” дозволить вам дізнатися про себе більше. Подумайте, будь-ласка, який із названих нижче кольорів найбільш приємний вам останнім часом, і виберіть його як ваш, потім прочитайте інтерпретацію. Кольори: Зелений, Червоний, Фіалковий, Синій, Жовтий, Коричневий,Чорний, Сірий.
  Зелений. Його вибирають люди, які вважають себе реалістами. Вам не позичати волі, наполегливості і цілеспрямованості. Здається, ви народжені для того, щоб керувати іншими. Точна пам’ять, уміння чітко і ясно викладати думки-ваші сильні сторони. При цьому ви зі смутком помічаєте, що не всі розуміють ваші благородні наміри-це дратує. Будьте обережні: навчіться розслаблятися і не бачити невдач.
  Червоний. Оптимісти і життєлюби завжди обирають цей колір. Прагнучи успіху, ви зазвичай досягаєте результату в будь-якій діяльності. У вас постійне бажання активних дій, ініціативи, конкуренції в роботі, спорті тощо. Ви живете теперішнім, керуючись у житті принципом «переживати неприємності по мірі їх надходження». У вас часто з’являється бажання кардинально змінити сферу діяльності.
  Фіалковий. Ви чуттєві, чарівні, привітні. Зовнішній світ з його грубими реаліями не викликає у вас симпатій. Ви намагаєтеся жити у своїй, створеній уявою країні, де є місце романтиці, сентиментам, справжній дружбі і ніжним стосункам. У вас особлива потреба в тонкому розумінні з боку партнера. Вам хочеться, щоб усі оточуючі помічали і позитивно оцінювали вашу чарівність. Усе таємничо-містичне викликає в вас жвавий інтерес. Ви любите, відчуваєте і розумієте справжнє мистецтво.
  Синій. Його вибирають люди з урівноваженим характером, схильні до споглядальності. Вам властивий спокійний, розмірений спосіб життя, потяг до гармонії і задоволеності. У вашому житті не має місця гармидеру і поганому настрою; події розвиваються плавно, відповідно до традицій. Ви відданий партнер і дуже вразливі у питаннях, що торкаються кохання і одруження. Ви розгублюєтесьу ситуаціях, які швидко змінюються. Ви сором’язливі, слабкі, але небезпечні коли хтось стає у вас на дорозі.
  Жовтий. Символічно, що жовтий колір відповідає теплу сонця, духу щастя, свободи. Ви живете очікуванням щастя у всіх його незчисленних проявів. Від вас віє оптимізмом і приязністю,але ваша постійна посмішка часто виявляється маскою, за якою приховується внутрішня напруга і бажання уникнутитруднощів. Ви хочете поваги і можете бути прикладом працьовитості, але наполегливість і старанність приходять до вас епізодично, час від часу. Ви рідко перебуваєте у спокої, весь час шукаєте чогось нового і схильні до змін заради змін.
  Коричневий. Якщо у вас з’явилася любов до коричневого кольору, то це означає, що у вас з’явилася маса проблем,подолати які, ви не в змозі. Це може бути конфліктна атмосфера в колективі, дискомфорт в особистому житті, чи важка хвороба. Вам явно не вистачає того, що англійці називають «мій дім-моя фортеця», тобто місця де можна відчути себе у безпеці. У будь-якому випадку, вам необхідний відпочинок і спокій, доброзичливе оточення.
  Чорний. Зазвичай його обирають люди, пов’язані з підприємницькою діяльністю. У багатьох випадках вибір чорного обумовлений традиціями і тенденціями у моді і в цьому випадку мова йде про колір не улюблений, а скоріше модний. При цьому якщо ж вам все-таки подобається чорний колір сам по собі, це означає, що теперішній період життя складається не найкращим чином у будь-який момент може статися спалах екстремальної поведінки, про який потім доведеться жалкувати. Ви наполегливо намагаєтеся відстоювати свою точку зору, драматизуєте ситуацію, вимоги до себе вважаєте завищеними, повстаєте проти своєї долі і схильні діяти нерозсудливо.
  Сірий. Вам властива доля самолюбства, яка багато в чому визначає ваші вчинки. Ви здатні ефективної і плідної діяльності.Можливо, оточуючі вважають вас непересічною особистістю, але лише собі ви можете зізнатися, що всі ці досягнення-тільки результат втечі від хвилюючої вас проблеми. Ви здатні приховувати свої істинні наміри і досягати своїх цілей, залишаючись при цьому ніби в стороні від того, що відбувається. Кар’єра політика чи бізнесмена може виявитися дуже вдалою.
  ________________________________________________________________________

  Психогеометричний тест  

  Психогеометрія як система склалася в США, її автор Сьюзен Диллінгер. Точність діагностики за допомогою психогеометричного методу досягає 85%. Запропонований тест дозволяє миттєво визначити форму або тип особистості, дати детальну характеристику індивідуальних якостей і особливостей поведінки будь-якої людини  зрозумілою кожному мовою.

  Інструкція: Виберіть із п’яти фігур ту, у відношенні якої Ви можете сказати : це-Я. Спробуйте відчути свою форму! Якщо вам буде важко зробити це, то виберіть ту фігуру, яка першою привернула вашу увагу та сподобалася.

  0609051353060

  Визначення обраної фігури.

    Квадрат. Якщо вашою основною формою є квадрат, то ви невтомний працівник. Працелюбність, наполегливість, потреба доводити розпочату справу до кінця, старанність, яка дозволяє досягати завершення роботи, це те, чим відомі істинні «Люди-квадрати». Витривалість, терпіння і методичність зазвичай роблять їх висококласними спеціалістами у своїй галузі. Цьому сприяє невтомна потреба в інформації та колекціонування найнеймовірніших відомостей. «Люди-квадрати» скоріше вираховують результат, аніж здогадуються про нього. Вони надзвичайно уважні до деталей, дрібниць, а також люблять раз і назавжди заведений порядок. Звичайно, всі названі чесноти «Квадратів» мирно співіснують зі слабкими місцями.

    Трикутник. Ця форма символізує лідерство, і багато «трикутників» відчувають у цьому своє призначення: «Народжені, щоб бути лідерами». Найхарактернішою особливістю «Людей-трикутників» є здатність концентруватися на головній меті. Вони – енергійні, сильні особистості, які ставлять прозорі цілі і, як правило досягають їх.

    «Люди трикутники» дуже впевнені у собі, хочуть бути в усьому правими. Це робить їх особистостями, які постійно конкурують з іншими. «Трикутник»- це установка на перемогу. Узагалі, «Трикутники» дуже симпатичні, привабливі люди, які змушують все і всіх обертатися навколо себе і без яких життя втратило б усю гостроту відчуттів.

  Прямокутник. Символізує стан переходу і змін. Це люди, незадоволені тим способом і стилем життя, який вони ведуть у даний час, а тому перебувають у пошуках кращого положення.

    Найбільш характерні риси «Прямокутників»- непослідовність і непередбачуваність вчинків у продовж перехідного періоду. Тим не менше, як і у всіх людей, у «Прямокутників» виявляються і позитивні якості, що приваблюють до них оточуючих. Це, перш за все, допитливість, жвавий інтерес до всього, що відбувається, та сміливість. Правда, зворотнім боком цього явища є надмірна довірливість, навіюваність, наївність. Тому «прямокутниками» легко маніпулювати. Якщо ви дійсно маєте «прямокутну форму», будьте обережні! І пам’ятайте, що «прямокутність»- це лише стадія. Вона мине – і ви вийдете на новий рівень особистісного розвитку та збагатитесь набутим досвідом. «Люди-кола»-це найкращі комунікатори  серед п’яти форм, насамперед тому, що вони найкращі слухачі. Вони володіють високою чутливістю, розвинутою емпатійністю – здатністю співпереживати, співчувати, емоційно відгукуватися на переживання іншої людини. «Людина – коло» відчуває чужу радість і відчуває чужий біль, як свій власний. «Люди –кола» відмінно бачать людей і, в одну мить можуть розпізнати облудника і брехуна. Вони «вболівають» за свій колектив і високо популярні серед колег по роботі. По-перше, через їх спрямованість скоріше на людей, ніж на справу, надто стараються догодити кожному. По-друге, «Кола» не відрізняються рішучістю. Якщо їм випадає керувати, то вони обирають демократичний стиль керівництва і намагаються обговорити практично будь-яке рішення з більшістю та заручитися їх підтримкою.

  Зигзаг (хвилясті лінії). Ця фігура символізує креативність, творчість. Це найбільш унікальна і єдина розімкнута фігура з п’яти. Якщо ви чітко обрали хвилясту лінію, то ви скоріше за все, істинний «право-півкульний»мислитель, вільно думна людина. «Зигзаги» схильні бачити світ постійно змінним. Тому для них немає нічого більш нудного, як речі, які ніколи не змінюються: постійність, шаблони, правила та інструкції; люди, які завжди з усім погоджуються або удають, що погоджуються. «Зигзаги» просто не можуть продуктивно працювати у добре структурованих ситуаціях. Їм необхідна різноманітність, високий рівень стимуляції та незалежність від інших на своєму робочому місці. «Зигзаг» – найзбудливіша з усіх п’яти фігур. При цьому «людині зигзагу» не вистачає компромісності: вона нестримана, дуже експресивна, що разом з ексцентричністю часто заважає їй втілювати свої ідеї у життя.

   

  ________________________________________________________________________

  Тест "А ми до бабусі поїдемо?"

  Літні канікули з бабусею-дідусем на дачі – здавалося б, що може бути краще! Адже там і свіже повітря, і овочі-фрукти з грядки, та й лікарі радять виїжджати з дітьми куди-небудь мінімум на місяць через довгу акліматизацію. Але для деяких дітей розлука з батьками – неабияке випробування для нервової системи.

  Перше, про що слід пам’ятати всім батькам: кожна дитина – яскрава індивідуальність, і тільки ви можете знати, чи піде літня розлука  на користь або викличе сильний стрес. Але чим дитина менша, тим страшніше для  неї розставання  з батьками. У підлітковому віці чадо буде щасливе вас позбутися ненадовго.

  Ні за яких обставин не варто розлучатися з дитиною до першого дня народження. Розлука до однорічного віку може виявитися таким стресом, що ніякі сонце-повітря-вода не переб’ють шкоди розставання. Не варто розлучатися з малюком надовго і до проходження ним знаменитої кризи трьох років, характерної спалахами самостійності, агресивності, після якої дитина готова до соціальних контактів. Однак це не обов’язково вік трьох років. Межі цієї кризи – 2-4 роки.

  Якщо говорити про ідеальний вік дитини для тривалої розлуки, виходячи, звичайно, із загальних положень, – це 6-11 років. Саме в цьому віці діти найбільш відкриті світу і готові сприймати бабусь і дідусів, з одного боку. А з іншого – вони ще не дійшли до віку бунтарства, коли ваші батьки можуть і не впоратися з онуками, які дорослішають.

  Мабуть, найголовніша відмінність справжніх бабусь – дідусів – це те, що дитина сприймає їх як рідних.

  Якщо ж ви кинете дитину в обійми милих людей похилого віку, з якими вона в силу обставин познайомилась, тільки приїхавши до них у село, вони будуть для неї чужими людьми, і будь-яка дитина в цьому випадку зазнає стресу. Так що якщо ви збираєтеся залишати дідів з онуками на місяць-два, їх варто познайомити якомога раніше. Якщо ваші батьки живуть далеко, варто запрошувати їх або вибиратися до них хоча б ненадовго. Якщо ж розлука з дідусями і бабусями для онуків триває мало не роками, вам варто заздалегідь подбати про те, щоб старше і молодше покоління провели приблизно місяць разом під вашим чуйним наглядом. Тільки після цього вирішуйте, чи можна залишити зі старшим поколінням ненаглядне чадо. І не забудьте запитати у дитини, як йому дідусь з бабусею. Якщо ви бачите, що малюк тягне ручки до бабусі, а в разі біди біжить до діда за допомогою, значить, з ними ваша дитина відчуває себе комфортно. Але навіть при таких відносинах онуків і дідусів, бабусь не всіх дітей можна буде залишити без мами надовго.

  Вам хочеться, щоб малюк любив і поважав не тільки вас, але і своїх бабусь, дідусів та інших родичів? Але ж підростаючий дитина в усьому бере приклад з мам і тат. Пройдіть тест і перевірте, наскільки ви самі шанобливо ставитеся до рідні, і як багато вона для вас значить …

  Тест “А ми до бабусі поїдемо? ..”

  1) Якщо уявити всю вашу сім’ю як одну тварину, це …

  А. Квочка, що прикриває пташенят.

  Б. Косяк різнокольорових риб в лагуні.

  В. Пінгвін, який висиджує яйця на льоду.

   

  2) Де ви зберігаєте сімейні фото?

  А. Вони розвішані на стінах.

  Б. Зберігаю фотографії в фотоальбомі.

  В. Сімейне фото розміщено на екрані комп’ютера.

   

  3) Хто з казкових героїв здається вам найбільш зворушливим?

  А. Гидке каченя.

  Б. Буратіно.

  В. Хлопчик з пальчик.

   

  4) Одна з ваших подруг назвала сина на честь діда (прадіда). Ваша реакція:

  А. Ця сімейна традиція гідна поваги.

  Б. Дала б дитині нормальне ім’я, та й моду на імена ніхто не відміняв.

  В. Потрібно добре подумати, перш ніж давати ім’я, адже недарма кажуть: «Як ви яхту назвете, так вона і попливе».

   

  5) Батьки вашого чоловіка приїхали в гості без попередження. Ви …

  А. Ради, що діти поспілкуються з бабусею і дідусем.

  Б. Обурюєтеся: «Могли б хоча б подзвонити!»

  В. Пропонуєте всім разом вирушити в кафе і пообідати там.

   

  6) Ви б хотіли, щоб за дітьми доглядали …

  А. Ваші батьки та батьки чоловіка.

  Б. Вихователь дитячого садка.

  В. Няня.

   

  7) Якщо у когось з членів вашої сім’ї виникли труднощі і він просить гроші в борг, ви …

  А. Тут же відкриваєте гаманець, адже ви ніколи не залишаєте близьких без допомоги.

  Б. Ви дасте в борг необхідну суму лише в тому випадку, якщо тісно спілкуєтеся з цим родичем.

  В. пропонує свою допомогу, але чітко обумовлюєте терміни повернення боргу.

   

  8) Про своїх рідних і двоюрідних братів (сестер) ви думаєте, що …

  А. Вас з’єднує нерозривний кровний зв’язок.

  Б. З кимось із них ви спілкуєтеся, з кимось ні, але ця ситуація влаштовує всіх.

  В. Вам цілком вистачає спілкування на великих сімейних святах, щоб бачитися з ними ще й у будні дні.

   

  9) Якщо під час сімейної вечері виникають суперечки, вони здаються вам …

  А. Прикрими. Ви докладаєте всіх зусиль, щоб зрозуміти близьку людину.

  Б. Неминучими. Шум з нічого може виникнути в будь-який час.

  В. Стомлюючими. І тому ви уникаєте суперечок взагалі, а при виникненні обговорюєте проблеми після того як вийдете з-за столу.

   

  10) Добре виховати дітей – значить, передати їм цінності та якості …

  А. Успадковані вами від батьків.

  Б. Ті, що важливі для вас: якщо оточуючих не влаштовує ваша система цінностей, це їхні проблеми.

  В. Які поділяєте ви з чоловіком.

   

  Результати тестування (Відповіді):

  Більшість «А»: Ваша дитина з великою охотою поїде до бабусі з дідусем, не повинно виникнути проблем із спілкуванням і розбіжностей в підходах до виховання.

  Роз’яснення: У вас сильно розвинене почуття родини, ви дотримуєтеся принципів виховання, перейнятих вами у старшого покоління. Для вас важливо все, що пов’язано з вашими рідними, і ви охоче приходите на допомогу. Ваш приклад вартий наслідування, і підростаючий малюк ніколи не відмовить у допомозі родичу, який потрапив у біду. Однак безвідмовність – палиця з двома кінцями: найчастіше вона призводить до того, що рідня не рахується з вашими інтересами. Тому, почувши черговий заклик про допомогу, не поспішайте відкладати свої справи: можливо, родич в змозі сам впоратися з проблемою, ну а крихітка переконається, що в прагненні дотримати свої інтереси немає нічого поганого.

  Більшість «Б»: Ваша дитина не горить бажанням їхати до бабусі з дідусем, можуть виникнути проблеми з адаптацією в новому оточенні і в чужому місці.

  Роз’яснення: Ви більше всього іншого любите свою власну сім’ю. Чоловік, діти та численні друзі – ось ваше оточення. Ви вважаєте, що з ріднею завжди можна поспілкуватися на вихідних (і якомога рідше) і зовсім не обов’язково влаштовувати для цього сімейні застілля. Навчіться цінувати родичів, коли вони ще поруч і можуть допомогти добрим словом і порадою. І дитина буде вчитися у вас.

  Більшість «В»: Ваша дитина переймає у вас вашу толерантність і шанобливе ставлення до оточуючих. Він досить швидко освоїться у бабусі з дідусем і йому там буде комфортно.

  Роз’яснення: У вас помірні почуття по відношенню до родичів. Ви підтримуєте добрі відносини з усіма родичами і приходите на допомогу в скрутну хвилину. При цьому ви не дозволяєте, щоб рідня втручалася в ваше власне життя. Ваша незалежність і вміння будувати гармонійні відносини з родичами і старшим поколінням викликає захоплення.


  Вгору сторінки