Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Головна | Школа ІІ ступеня | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Вітання [70]
Оголошення [71]
Участь у районних, обласних заходах [60]
Шкільні заходи [54]
Новини освіти в Україні [20]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Наше опитування
Якої, на вашу думку, недостатньо інформації на нашому сайті
Всього відповідей: 5
Корисні сайти
  • МОН України

  • ЖОІППО

  • Новоград-Волинська районна державна адміністрація

  • Новоград-Волинська районна рада

  • Новоград-Волинський районний відділ освіти

  • Навчальні заклади району

  • РЦТСТУМ

  • Освітній портал "Педпреса"

  • Урядова гаряча лінія

  • ВРЦОЯО

  • Закон України про освіту

  • Сайт районного шкільного парламенту

  • Освіта України
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    5 клас

    Класний керівник: Венгер Ірина Дмитрівна

    Список учнів:

    1. Андрушко Максим
    2. Бакалова Каміла
    3. Беньківська Юлія
    4. Ваюта Максим
    5. Герасимчук Тимур
    6. Давидчук Олександр
    7. Ільчук Яна
    8. Іржова Олександра
    9. Кирпонос Олег
    10. Колесін Іван
    11. Максимчук Максим
    12. Матвійчук Катерина
    13. Назарчук Зоряна
    14. Назарчук Злата
    15. Науменко Лілія
    16. Олійник Каріна
    17. Плюйко Богдан
    18. Талько Юрій
    19. Тимошенко Ольга
    20. Шепета Микола
    21. Романюк Олександра

     

    6 клас

    Класний керівник: Добрянська Василина Павлівна

    Список учнів:

    1. Ревуцька Лілія
    2. Прищепа Анастасія
    3. Шульга Віталій
    4. Рибак Олександр
    5. Тимощук Руслан
    6. Белей Катерина
    7. Костюк Галина
    8. Васильєв Нікіта
    9. Савчук Анастасія
    10. Люблінська Валерія

    7 клас

    Класний керівник: Мовчан Ніна Василівна

    Список учнів:

    1. Вітте Вікторія
    2. Вітте Олександр
    3. Гнітецька Вікторія
    4. Грабовський Юрій
    5. Клочко Роман
    6. Михайлюк Анастасія
    7. Назарчук Олександр
    8. Сергійчук Андрій
    9. Сус Світлана
    10. Тимощук Юлія
    11. Тітенко Аліса
    12. Шепета Анна
    13. Шепета Вікторія
    14. Шульга Марія

    8 клас

    Класний керівник: Процюк Раїса Семенівна

    Список учнів:

    1. Кондрацький Данило
    2. Ничипорук Діана
    3. Петрук Каріна
    4. Солоненко Софія
    5. Тимощук Валентина
    6. Кондратюк Анастасія

    9 клас

    Класний керівник: Савчук Олена Севястянівна

     

    Список учнів:

    1. Андрушко Діана
    2. Венгер Оксана
    3. Давидчук Юлія
    4. Ільчук Богдан
    5. Кирпонос Ольга
    6. Клочко Богдана
    7. Швець Анастасія
    8. Костюк Ольга
    9. Матвійчук Володимир
    10. Панасюк Ілона
    11. Рибак Вадим
    12. Максимчук Вікторія
    13. Талько Андрій
    14. Матвійчук Ярослава
    15. Гриненко Анатолій

     

     


    Вгору сторінки