Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Головна | Школа ІІ ступеня | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Вітання [82]
Оголошення [84]
Участь у районних, обласних заходах [64]
Шкільні заходи [83]
Новини освіти в Україні [30]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 13
Корисні сайти
  • МОН України

  • ЖОІППО

  • Новоград-Волинська районна державна адміністрація

  • Новоград-Волинська районна рада

  • Новоград-Волинський районний відділ освіти

  • Навчальні заклади району

  • РЦТСТУМ

  • Освітній портал "Педпреса"

  • Урядова гаряча лінія

  • ВРЦОЯО

  • Закон України про освіту

  • Сайт районного шкільного парламенту

  • Освіта України
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    5 клас

    Вчитель - Коломійчук Ольга Миколаївна

    Список учнів:

    1. Костюк Віра
    2. Бакалов Андрій
    3. Корнійчук Олег
    4. Марчук Юлія
    5. Матвійчук Карина
    6. Прищепа Юлія
    7. Ревуцька Софія
    8. Савчук Вероніка
    9. Сідлецька Оксана
    10. Сергійчук Артур
    11. Степанюк Максим
    12. Талько Руслана
    13. Ільчук Руслан
    14. Тимощук Максим
    15. Терещенко Ангеліна

    6 клас

    Класний керівник: Грузд Яніна Василівна

    Список учнів:

    1. Гайдай Богдан
    2.  Грабовський Богдан
    3. Забережна Валентина
    4. Клочко Денис
    5. Ревуцький Максим
    6. Ковальчук Нікіта
    7. Лукащук Данило
    8. Білоусова Ангеліна

    7 клас

    Класний керівник: Железняк Любов Іванівнаівна

    Список учнів:

    1. Андрушко Максим
    2. Бакалова Каміла
    3. Беньківська Юлія
    4. Ваюта Максим
    5. Герасимчук Тимур
    6. Давидчук Олександр
    7. Ільчук Яна
    8. Іржова Олександра
    9. Кирпонос Олег
    10. Швець Іван
    11. Максимчук Максим
    12. Матвійчук Катерина
    13. Михалюк Олександра
    14. Майдюк Вероніка
    15. Науменко Лілія
    16. Плюйко Богдан
    17. Талько Юрій
    18. Тимошенко Ольга
    19. Шепета Микола

     

    8 клас

    Класний керівник: Корчан Наталія Леонтіївнаівна

    Список учнів:

    1. Ревуцька Лілія
    2. Прищепа Анастасія
    3. Шульга Віталій
    4. Рибак Олександр
    5. Тимощук Руслан
    6. Костюк Галина
    7. Васильєв Нікіта
    8. Лукащук Андрій

    9 клас

    Класний керівник: Мовчан Ніна Василівна

    Список учнів:

    1. Вітте Вікторія
    2. Вітте Олександр
    3. Гнітецька Вікторія
    4. Грабовський Юрій
    5. Клочко Роман
    6. Михайлюк Анастасія
    7. Назарчук Олександр
    8. Сергійчук Андрій
    9. Тимощук Юлія
    10. Шепета Анна
    11. Шепета Вікторія
    12. Шульга Марія
    13. Ковтуненко Володимир
    14. Талько Олександр
    15. ​​​​​​​Ігнатюк Анна

     

     


    Вгору сторінки