Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Головна | Перлинки нашої школи | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Вітання [69]
Оголошення [64]
Участь у районних, обласних заходах [58]
Шкільні заходи [45]
Новини освіти в Україні [14]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Наше опитування
Як ви готуєтесь до ДПА, ЗНО?
Всього відповідей: 7
Корисні сайти
  • МОН України

  • ЖОІППО

  • Новоград-Волинська районна державна адміністрація

  • Новоград-Волинська районна рада

  • Новоград-Волинський районний відділ освіти

  • Навчальні заклади району

  • РЦТСТУМ

  • Освітній портал "Педпреса"

  • Урядова гаряча лінія

  • ВРЦОЯО

  • Закон України про освіту

  • Сайт районного шкільного парламенту

  • Освіта України
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Матвійчук Артем – активний учасник Всеукраїнських предметних олімпіад, призер обласного етапу олімпіад. Складає гуморески, декламує вірші відомих поетів. З гуморесками Артема ви можете ознайомитись на сторінці "Артемові гуморески"

     

    Деркач Вадим - переможець районного та призер обласного Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач року"

    Кирпонос Ольга, Жиженко Олександра, Максимчук Вікторія, Швець Анастасія, Костюк Ольга (і це ще далеко не весь список) пробують себе у складанні віршів та оповідань, з якими ви можете ознайомитись на сторінці "Проба пера..."

     

    Марчук Любомир - призер районних та обласних спортивних змагань з легкоатлетичного кросу - випускник - вступив у 2015 році у Львівський Державний університет фізичної культури.

    Дитячий вокальний ансамбль "Співограй" – призер районних та обласних конкурсів (художній керівник: Марчук Валентина Сергіївна).

    Дитячий танцювальний колектив "Киківчаночка" – призер районних та обласних конкурсів (художній керівник: Тимощук Олена Володимирівна).

    Волейбольна команда дівчат – І місце у районному етапі учнівської спартакіади.

    Деркач Вадим, Процюк Юлія, Скрипнюк Леся, Горобей Михайло, Подолянчук Валентин, Боровик Тетяна, Матвійчук Артем – переможці та призери окружного, районного та обласного етапів Всеукраїнських предметних олімпіад.


    Вгору сторінки