Головна | ДПА - 9 клас | Реєстрація | Вхід
«  Листопад 2017  »

ДПА-2017 з української мови в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з української мови у 2017 році
    ДПА-2017 з математики в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з математики у 2017 році
    ДПА-2017 з іноземних мов в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з іноземних мов у 2017 році
    ДПА-2017 з історії в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з історії у 2017 році
    ДПА-2017 з фізики в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з фізики у 2017 році
    ДПА-2017 з біології в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з біології у 2017 році
    ДПА-2017 з географії в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з географії у 2017 році
    ДПА-2017 з інформатики в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з інформатики у 2017 році
    ДПА-2017 з правознавства в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з правознавства у 2017 році
    ДПА-2017 з мов і літератур національних меншин в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з мов і літератур національних меншин у 2017 році
    ДПА-2017 з хімії в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з хімії у 2017 році
    ДПА-2017 із зарубіжної літератури в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів із зарубіжної літератури у 2017 році
    ДПА-2017 з української літератури в основній школі (9 клас)
    Порядок державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з української літератури у 2017 році

Збірник диктантів для ДПА з української мови (9 клас)

У добірці запропоновано тексти для державної підсумкової атестації, яка проводитиметься в 9 класі у формі диктанту. Вони охоплюють усі теми чинної програми з української мови в 5–9 класах. За тематикою тексти презентують українську культуру, історію, науку та літературу. Матеріал добирався з довідників, науково-популярної літератури, сучасної публіцистики, творів українських письменників та адаптовувався відповідно до чинного правопису сучасної української мови.

Тексти диктантів відповідають мовній і соціокультурній змістовим лініям, мають пізнавальний характер і значний виховний потенціал. Тут є розповіді про українських науковців, політиків, письменників та акторів, а також пейзажні замальовки та цікаві факти про мальовничі місця України, етюди про мистецькі жанри та незвичайні вподобання. Для зручності тексти згруповано за певними темами, а саме: «Мальовнича Україна», «Достойники», «Цікавинки звідусіль», «Літературні скарби», «Народні звичаї та обряди», «Мова», «Непересічні особистості», «Природа» та «Світ захоплень». Ураховуючи, що учні навчаються в закладах різного типу, у добірці подано диктанти різного ступеня складності. Тексти підвищеної складності позначено окремо.

Диктанти створено Освіта.ua для використання у загальноосвітніх навчальних закладах України відповідно до порядку проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з української мови у 2017 році. Комерційне використання та розміщення на інших ресурсах заборонено.

МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА

ДОСТОЙНИКИ

МОВА

ПРИРОДА

ЛІТЕРАТУРНІ СКАРБИ

НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ ТА ЗВИЧАЇ

ЦІКАВИНКИ ЗВІДУСІЛЬ

НЕПЕРЕСІЧНІ ОСОБИСТОСТІ

СВІТ ЗАХОПЛЕНЬ

Диктанти створено Освіта.ua для використання у загальноосвітніх навчальних закладах України у відповідності до порядку проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з української мови.

Вгору сторінки