Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Головна | Досягнення школярів | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Вітання [58]
Оголошення [56]
Участь у районних, обласних заходах [43]
Шкільні заходи [38]
Новини освіти в Україні [12]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Наше опитування
Як ви готуєтесь до ДПА, ЗНО?
Всього відповідей: 6
Корисні сайти
  • МОН України

  • ЖОІППО

  • Новоград-Волинська районна державна адміністрація

  • Новоград-Волинська районна рада

  • Новоград-Волинський районний відділ освіти

  • Навчальні заклади району

  • РЦТСТУМ

  • Освітній портал "Педпреса"

  • Урядова гаряча лінія

  • ВРЦОЯО

  • Закон України про освіту

  • Сайт районного шкільного парламенту

  • Освіта України
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    ДОСЯГНЕННЯ
     
    2016-2017 навчальний рік
    Районний етап олімпіад
     
    Українська мова та література - ІІІ (Матвійчук Артем), 8, 9 місця;
    Біолоігя - І (Скрипнюк Леся), І (Матвійчук Артем), І (Горобей Михайло), ІІ (Подолянчук Валентин) місця;
    Хімія - ІІІ (Скрипнюк Леся), І (Марвічук Артем), 4, 7 місця;
    Математика - І (Матвійчук Артем), 13-14 місця;
    Інформатика - 4-6;
    Астрономія - І (Матвійчук Артем), 6, 8 місця;
    Фізика - ІІІ (Матвійчук Артем), ІІІ (Горобей Михайло) місця;
    Географія - ІІ (Скрипнюк Леся), ІІ (Матвійчук Артем), 4, 10 місця;
    Іноземна мова - І (Деркач Вадим), І (Матвійчук Артем), 5, 7 місцЯ;
    Російська мова - 5, 5, 6 місця;
    Економіка - ІІІ (Матвійчук Артем) місце;
    Інформаційні технології - І (Деркач Вадим), І (Матвійчук Артем) місця;
    Правознавство - І (Скрипнюк Леся), 4 місця;
    Трудове навчання - ІІ (Обслуговуюча праця), ІІ (технічна праця).
    Обласний етап олімпіад
     
    Матвійчук Артем, учень 10 класу диплом ІІІ ступеня – математика, астрономія (вчитель Процюк Микола Дмитрович),
    Скрипнюк Леся, учениця 9 класу диплом ІІІ ступеня - біологія (вчитель Ключник Галина Володимирівна).
     
    2015-2016 навчальний рік
    Окружний етап олімпіад
     
    Українська мова та література:
    • Савчук Олександр, 7 клас, 6 місце;
    • Скрипнюк Леся, 8 клас, 6 місце;
    • Матвійчук Артем, 9 клас, І місце;
    • Боровик Оксана, 11 клас, ІІ місце.

    Географія:

    • Савчук Олександр, 7 клас, ІІ місце;
    • Деркач Вадим, 7 клас, ІІ місце;
    • Тимощук Іванна, 8 клас, ІІ місце;
    • Матвійчук Артем,  9 клас, І місце;
    • Боровик Тетяна,  9 клас, ІІ місце;
    • Подолянчук Валентин, 10 клас, 4 місце.

    Фізика:

    • Тимощук Іванна, 8 клас, І місце;
    • Матвійчук Артем,  9 клас, І місце;
    • Горобей Михайло, 10 клас, І місце.

    Англійська мова:

     

    • Скрипнюк Леся, 8 клас, ІІІ місце;
    • Тимощук Іванна, 8 клас, ІV місце;
    • Матвійчук Артем, 9 клас, ІІІ місце;
    • Савчук Артур, 9 клас, ІV  місце;
    • Горобей Михайло, 10 клас, І місце;
    • Подолянчук Валентин, 10 клас, ІІ місце;
    • Боровик Оксана, 11 клас, ІІІ місце;
    • Люшненко Мирослава, 11 клас, ІV місце.

    Історія:

    • Матвійчук Артем, 9 клас, І місце.

    Біологія:

    • Матвійчук Артем, 9 клас, І місце;
    • Подолянчук Валентин, 10 клас, І місце;
    • Люшненко Мирослава, 11 клас, ІІ місце.

    Інформаційні технології:

    • Деркач Вадим, 7 клас, І місце;
    • Савчук Артур, 9 клас, І місце;
    • Матвійчук Артем, 9 клас, ІІ місце;
    • Люшненко Мирослава, 11 клас, ІІ місце;
    • Боровик Оксана, 11 клас, ІІІ місце.

    Хімія:

    • Скрипнюк Леся, 8 клас, І місце;
    • Тимощук Іванна, 8 клас, 6 місце;
    • Боровик Тетяна, 9 клас, І місце;
    • Матвійчук Артем, 9 клас, І місце;
    • Савчук Артур, 9 клас, 4 місце;
    • Горобей Михайло, 10 клас, І місце;
    • Подолянчук Валентин, 10 клас, ІІ місце;
    • Боровик Оксана, 11 клас, І місце;
    • Люшненко Мирослава, 11 клас, ІІ місце.
    Районний етап олімпіад
     

    Хімія:

    • Скрипнюк Леся, 8 клас, ІІІ місце;
    • Боровик Тетяна, 9 клас, 4 місце;
    • Матвійчук Артем, 9 клас, І місце;
    • Горобей Михайло, 10 клас, 8 місце;
    • Подолянчук Валентин, 10 клас, ІІ місце;
    • Боровик Оксана, 11 клас, 5-6 місце;
    • Люшненко Мирослава, 11 клас, 5-6 місце.

    Астрономія:

    • Матвійчук Артем, 9 клас, І місце (брав участь за 11 клас);
    • Горобей Михайло, 10 клас, І місце.

    ІКТ:

    • Савчук Артур, 9 клас, ІІ місце;
    • Матвійчук Артем, 9 клас, ІІІ місце.

    Правознавство:

    • Матвійчук Артем, 9 клас, 4 місце;
    • Люшненко Мирослава, 11 клас, 4 місце.

    Російська мова:

    • Матвійчук Артем, 9 клас, ІІІ місце;
    • Боровик Тетяна, 9 клас, 5 місце.

    Біологія:

    • Матвійчук Артем, 9 клас, 5 місце;
    • Подолянчук Валентин, 10 клас, 10 місце;
    • Люшненко Мирослава, 11 клас, 9 місце.

    Фізика:

    • Матвійчук Артем, 9 клас, 7 місце;
    • Горобей Михайло, 10 клас, ІІІ місце.

    Історія:

    • Матвійчук Артем, 9 клас, 6 місце.

    Математика:

    • Тимощук Іванна, 8 клас, 14-17 місце;
    • Матвійчук Артем, 9 клас, 7 місце.

    Трудове навчання (обслуговуюча праця):

    • Боровик Оксана, 11 клас, 5 місце.

    Трудове навчання (технічна праця):

    • Матвійчук Артем, 9 клас, ІІІ місце.

    Географія:

    • Матвійчук Артем, 9 клас, 7 місце.

    Українська мова та література:

    • Матвійчук Артем, 9 клас, 7 місце;
    • Боровик Оксана, 11 клас, 10 місце.

    2014-2015 навчальний рік

    Районний етап олімпіад

    Українська мова та література:
    • Матвійчук Артем, 8 клас, ІІІ місце.
    • Горобей Михайло, 9 клас, 9 місце;
    • Боровик Оксана, 10 клас, 7 місце;
    • Степанюк Таїса, 11 клас, 11 місце.

    Географія:

    • Матвійчук Артем, 8 клас, 7 місце;
    • Боровик Тетяна, 8 клас, 9 місце;
    • Горобей Михайло, 9 клас, 12 місце;
    • Боровик Оксана, 10 клас, 5 місце;
    • Степанюк Таїса, 11 клас, 5 місце.

    Математика:

    • Матвійчук Артем, 8 клас, 6-7 місце;
    • Подолянчук Валентин, 9 клас, 12-15 місце;
    • Боровик Оксана, 10 клас, 7-8 місце;
    • Степанюк Таїса, 11 клас, 12 місце.

    Фізика:

    • Матвійчук Артем, 8 клас, 5 місце;
    • Подолянчук Валентин, 9 клас, 4 місце;
    • Боровик Оксана, 10 клас, 5-6 місце.

    Історія:

    • Матвійчук Артем, 8 клас, 6 місце;
    • Подолянчук Валентин, 9 клас, 14 місце;
    • Степанюк Таїса, 11 клас, 5 місце.

    Біологія:

    • Матвійчук Артем, 8 клас, І місце;
    • Боровик Оксана, 10 клас, 12 місце;
    • Шапран Інна, 11 клас, 4 місце.

    Астрономія:

    • Матвійчук Артем, 8 клас, І місце;
    • Подолянчук Валентин, 9 клас, 4 місце.

    Англійська мова:

    • Савчук Артур, 8 клас, ІІІ місце;
    • Матвійчук Артем, 8 клас, 9 місце;
    • Люшненко Мирослава, 10 клас, ІІІ місце.

    Хімія:

    • Матвійчук Артем, 8 клас, 11 місце;
    • Горобей Михайло, 9 клас, 6 місце;
    • Боровик Оксана, 10 клас, ІІІ місце;
    • Рибак Юлія, 11 клас, 5 місце.

    Правознавство:

    • Люшненко Мирослава, 10 клас, ІІ місце;
    • Степанюк Таїсія, 11 клас, 5 місце.

    ІІ етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

    Матвійчук Артем, 8 клас - 5 місце;

    Степанюк Таїса, 11 клас - ІІ місце.

    Вітаємо команду з волейболу (вчитель Подолянчук О.М.), яка стала переможцем у цьому році серед ЗОШ І-ІІІ ступенів!

    Призери ІІ туру предметних олімпіад у 2013-14 н.р. стали:

    -  Степанюк Таїса, учениця  10  класу в олімпіаді з географії - вчитель  Рибак  В.Л.
    та  учень 7  класу -  Матвійчук  Артем -  астрономії
    Традиційно  призерами  районної  спартакіади  школярів  стала  волейбольна  команда  дівчат в складі:
    - Некрашевич  Дарії;
    - Шапран  Інни;
    - Рибак  Юлії;
    - Іржик  Каті;
    - Боровик  Оксани;
    - Майструк  Ольги
    Щиро  вітаємо  переможців  та зичимо  нових успіхів  та перемог!
     

    Вгору сторінки