Головна | Для осіб з особливими потребами | Реєстрація | Вхід
«  Серпень 2020  »

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

В Киківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами.

З 1 вересня 2018 року у закладі відкрито  клас з інклюзивною формою навчання, 1 вересня 2019 року - відкрито ще один клас. Працює 2 асистенти вчителя.

Заклад співпрацює з методичним центром Новоград-Волинського району, де можуть отримати консультації  педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні.

Є можливість отримати додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття  практичного психолога, логопеда (при РМЦ);

Для дитини з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища;

Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:

• є пандус;
    • необхідні місця руху обладнані поручнями;
    • організовано чергування;
    • виконано поточний ремонт класних кімнат, ігрової.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Вгору сторінки