Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Головна | Інформація про школу | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Вітання [79]
Оголошення [79]
Участь у районних, обласних заходах [64]
Шкільні заходи [78]
Новини освіти в Україні [24]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 12
Корисні сайти
 • МОН України

 • ЖОІППО

 • Новоград-Волинська районна державна адміністрація

 • Новоград-Волинська районна рада

 • Новоград-Волинський районний відділ освіти

 • Навчальні заклади району

 • РЦТСТУМ

 • Освітній портал "Педпреса"

 • Урядова гаряча лінія

 • ВРЦОЯО

 • Закон України про освіту

 • Сайт районного шкільного парламенту

 • Освіта України
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Перебудова освітньої системи потребує вдосконалення не лише змісту навчання і виховання, а й створення необхідних умов для зростання професійної майстерності педагогів, розвитку їх ініціативи та творчості. Тому в умовах розвитку освіти Новоград-Волинського району виняткового значення набуває система методичної роботи, яка спрямована не лише на надання реальної дієвої допомоги педагогам у підвищення професійної компетентності, і на активізацію творчого потенціалу кожного вчителя. Координатором здійснення науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу та розвитку професійної компетентності педагогів в закладах освіти району є методичний центр, діяльність якого ґрунтується на Конституції України, законах України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», Указах Президента України та Постановах Кабінету Міністрів України, Національній доктрині розвитку освіти України. 
  Мова освітнього процесу - українська.
  Ліцензія на провадження освітньої діяльності - чекаємо на отримання.
  Територія обслуговування - с.Кикова, Немильня, Українське.
  Ліцензований обсяг учнів - 150.
   

  ФУНЦІОНУЄ -11 КЛАСІВ
  НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ - 17

  У 2019-2020 навчальному році у школі навчається 137 учнів:

  початкова ланка - 60 учнів;
  середня ланка - 59 учнів;
  старша ланка - 18 учнів. 

  Мережа гуртків на 2019-2020 навчальний рік

  1. Волейбол (Подоляк О.М.) -  четвер (1510)

  2. Вокальний спів (Марчук В.С.) - понеділок (1315, 1510)

  3. Танцювальний (Тимощук О.В.) - субота (1300, 1400)

  4. Умійко (Степанюк Р.А.) - п'ятниця (1230)

  5. Основи театральної грамоти (Тимощук В.М.) - понеділок (1230)

  6. Національно-патріотичне виховання (Ніколаєв С.В.) - середа (1510), субота (1030)

  7. Паперопластика (Тимошенко Т.В.) - вівторок, четвер (1330)

  Структура та органи управління Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

   

  У 2018-2019 навчальному році у школі навчається 114 учнів:

  початкова ланка - 49 учнів;
  середня ланка - 59 учнів;
  старша ланка - 6 учнів. 

  У 2017-2018 навчальному році у школі навчається 105 учнів:

  початкова ланка - 46 учнів;
  середня ланка - 55 учнів;
  старша ланка - 4 учні. 

  У 2016-2017 навчальному році у школі навчалося 114 учнів:

  початкова ланка - 50 учнів;
  середня ланка - 52 учні;
  старша ланка - 12 учнів. 

  У 2015-2016 навчальному році у школі навчається 117 учнів:

  початкова ланка - 51 учень;
  середня ланка - 53 учні;
  старша ланка - 13 учнів. 

  У 2014-2015 навчальному році у школі навчалося 116 учнів:

  початкова ланка - 48 учнів;
  середня ланка - 55 учні;
  старша ланка - 13 учнів. 

   

  Протягом 2019-2020 н.р. педагогічний колектив Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів працює над реалізацією проблемної теми «Впровадження сучасних освітніх методик в навчально-виховний процес – умова індивідуального розвитку особистості».

  Результатом роботи передбачається визначення педагогічним колективом основних умов для індивідуального розвитку особистості:

  • відповідна фахова підготовка педагогічних працівників (спеціалістів вищої категорії – 7, старших учителів – 3, вчителів І категорії – 7, вчителів ІІ категорії - 2, спеціалістів – 2);
  • створення умов для творчості в індивідуальній та колективній діяльності;
  • готовність учителя до інноваційної діяльності;
  • використання нетрадиційних форм і методів навчання та виховання;
  • надання учневі свободи вибору виконання навчальних завдань;
  • матеріально – технічне забезпечення навчально-виховного процесу;
  • опрацювання новинок психолого-педагогічної літератури та творчі роботи вчителів з питань впровадження сучасних освітніх методик в навчально-виховний процес.

   Вищою формою колективної методичної роботи є педагогічна рада, на засіданнях якої були розглянуті такі питання: “ Індивідуальний підхід до учнів як засіб підвищення якості знань” – Железняк Л.І. (листопад); “Про рівень сформованості і розвитку загальнонавчальних умінь і навичок учнів”– Железняк Л.І. (січень); “Класний керівник – активна діюча особистість в створенні виховної системи школи”– Деркач І.В. (березень); “Визначення досягнень та витоків проблем реалізації програми розвитку школи у поточному навчальному році, визначення орієнтирів щодо складання плану роботи на наступний рік”– Железняк Л.І. (квітень).

  У школі працює методична рада, яка координує роботу педколективу. На засіданнях методичної ради обговорювали Державний Стандарт початкової  та середньої освіти, накази та розпорядження Міністерства освіти і науки України, інші законодавчі та нормативно – правові акти з питань освіти; приймалися відповідні рішення щодо вдосконалення навчально-виховного процесу шляхом впровадження сучасних освітніх методик; значна увага приділялася розвитку творчої особистості учня.

  Працюють методичні об’єднання вчителів: 

  • суспільно-гуманітарного циклу;
  • природничо-математичного циклу;
  • вчителів початкових класів;
  • класних керівників.

  Кожне методичне об’єднання працює над своєю темою, глибше розкриваючи проблемну тему школи. Так, на методоб’єднаннях  вчителів суспільно-гуманітарного циклу обговорювалися такі питання: “Диференціація навчання на уроках історії”, - Свідрук В.П., “Впровадження сучасних технологій на уроках української мови та літератури”, - Щирська Л.В. В лютому місяці було проведено районний семінар вчителів історії та правознавства, на якому Свідрук В.П. презентувала свій досвід роботи. Проведено ряд заходів, а саме: літературні читання, конкурс знавців творчості Т. Шевченка та Лесі Українки.

  В роботі методоб’єднання вчителів природничо-математичного циклу  багато уваги приділялося формуванню педагогічної майстерності вчителів:  проводилися консультації, аналізувалася методика проведення відкритих уроків. Вчителі працюють над поповненням науково-методичної бази кабінетів, по можливості їх оновлюють. Заслухали та обговорили доповіді: “ Проектна діяльність на уроках географії”, - Железняк Л.І., “Використання інноваційних технологій при викладанні математики”,- Процюк Р.С.

  Темою методоб’єднання вчителів початкових класів є “Формування комунікативної компетенції”. Проведено 4 засідання, метою яких було спрямувати методичну роботу на реалізацію творчого потенціалу вчителів, впровадження у шкільну практику досягнень педагогічної науки. Заслухали та обговорили доповіді: “Фразеологізми як засіб формування культури спілкування молодших школярів”, - Тимощук В.М.; “Актуальність розвитку комунікативно-мовленнєвих навичок у молодших школярів”, - Деркач І.В.; “Держстандарт початкової освіти: третій рік навчання” – Тимощук В.М. Для забезпечення наступності навчально - виховного процесу вчителі початкової ланки тісно співпрацюють з завідуючою ДНЗ  Нестерчук Г.І.  та вчителями старших класів.

  Вчителі методичного об’єднання класних керівників на своїх засіданнях опрацювали “Національну стратегію розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки”, Накази та листи Міністерства освіти і науки України з питань організації виховної роботи в навчальних закладах. Розробили основні напрями виховної роботи. Особлива увага приділялася питанням превентивного виховання; роботі з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах; підготовці підростаючої молоді до дорослого сімейного життя; залученню до навчально-виховного процесу батьківської громадськості. 

  Проводилися психолого-педагогічні семінари, на яких розглядалися такі питання: “Виховний вплив педагога на гіперактивну дитину”; “Профілактика емоційного виснаження педагогів”; “Підвищення навчальної мотивації шляхом заохочення”; “Методи роботи з агресивними дітьми”.

  Практичний психолог Баєр Т.М., працювала над проблемною темою “Створення сприятливих умов для успішної інтеграції  важких підлітків в соціальне середовище”. Згідно цієї теми проводилася психодіагностична робота, консультаційна, корекційно-відновлювальна та розвивальна, психологічна просвіта.

  Вчителі школи задіяні у колективних формах роботи: методичні оперативки, наради, психолого–педагогічний консиліум, засідання круглого столу, атестація та ін.

  На засіданнях розглядалися такі питання: “Нетрадиційні форми організації навчального процесу з хімії” - Савчук О.С. “Використання інноваційних методик на уроках біології” - Ключник Г.В. “Формування навчальних та життєвих компетентностей учнів на уроках географії та біології” - Железняк Л.І.

  Кожний вчитель має свою проблемну тему  та вивчає досвід роботи колег району, впроваджуючи елементи цього досвіду в практику роботи.

   Апробація  та впровадження інноваційних технологій є вимогою сьогодення.  В навчально-виховний процес педагоги впроваджують новітні технології, орієнтовані на особистість учня: проектні, ігрові, інформаційно-комунікаційні. Вчителі школи впроваджують такі педагогічні інновації як:

  • метод проектів на уроках трудового навчання (Савчук О.С)
  • інтерактивні методи навчання – як засіб розвитку особистості (Деркач І.В., Добрянська В.П.)
  • використання дослідницьких методів у навчально-виховному процесі, як дієвий засіб творчого розвитку особистості (Тимощук В.М.)
  • використання ІКТ в навчально-виховному процесі (Марчук В.С., Процюк М.Д., Процюк Р.С., Железняк Л.І., Тимощук В.М., Венгер М.А.)

  Педагоги школи є постійними учасниками районної педагогічної виставки “Освіта  Звягельщини”. Цього року Марчук В.С. презентувала свою дидактичну розробку “Музична абетка. Тривалості нот”.

  Наша школа входить до Суслівського освітнього округу. Робота в межах округу чітко спланована. Проводяться виїзні засідання вчителів різних циклів. На базі нашої школи проводилися спортивні змагання. Вчителі також виїзжали на засідання до інших шкіл.  І етап олімпіад проводився на базі Суслівської, Гульської та нашої шкіл. На базі нашої школи проводилась олімпіада з англійської мови, конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика.

  Учасниками І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад стали 55 учнів, призових місць – 36. Переможці стали учасниками районних та обласних олімпіад.  Загальне місце в районі -1.

  Проводяться моніторингові дослідження рівня знань учнів: по класах, по школі, по предметах. 

  У школі працює творча група вчителів  (Савчук О.С.). Проблемна тема “Робота  із здібними та обдарованими дітьми”, адже кожна дитина – творча індивідуальність, яка потребує особливого підходу. Створено банк даних здібних та обдарованих дітей та складено  план  роботи з ними, випускаються методичні бюлетені. Свої здібності діти розвивають у гуртках: вокальний, танцювальний, прикладного мистецтва, волейбол. Учні нашої школи є постійними учасниками фестивалю “Перлини Звягельщини”, волейбольна команда дівчат – постійні призери районних змагань, цього року - учасники обласних змагань. Ключник Карина (9 кл.) займається вокалом в гурті “ Одена”.

  Особлива увага приділялася самоосвіті педагогів. У цьому навчальному році курси підвищення кваліфікації при Житомирському ОІППО пройшла вчителька музичного мистецтва Марчук В.С. Атестація здійснювалася згідно з перспективним планом. Вивчався досвід роботи  та  атестувалися на підтвердження кваліфікаційних категорій: Марчук В.С. (вища), Подоляк О.М. (І категорія).  

  Впродовж року вчителі відвідували районні семінари та заходи, брали участь у обговореннях нагальних педагогічних проблем. У районній спартакіаді вчителів наш педагогічний колектив посів 1 місце, а також ми є постійними учасниками вчительського фестивалю.

  Важлива роль в організації методичної роботи належить шкільному методичному кабінету. В кабінеті зібрані матеріали позакласних заходів, зразки уроків, журнали, газети, папки вчителів з їх досвідом роботи, матеріали для роботи над проблемною темою. Триває поповнення методичного кабінету педагогічною літературою та методичними матеріалами  про роботу вчителів школи.

  План заходів щодо організації методичної роботи протягом року був виконаний. Та все ж не всі заплановані відкриті уроки були проведені. Не повністю реалізовано план проведення предметних тижнів. Потребує покращення робота над впровадженням інноваційних методик з метою підвищення результативності навчально-виховного процесу. Вчителям  необхідно  друкуватися у педагогічних та фахових виданнях.  На святі Останнього дзвоника були нагороджені учні, які закінчили навчальний рік з високим рівнем знань та призери районних олімпіад грошовими преміями.


  Вгору сторінки